TRYON Rallye BRUMOVSKÉ ZATÁČKY 2014 ZA NÁMI!

Dámy a pánové,už druhý závod prvního ročníku Javorník Cupu 2014 je za námi!Na jezdce čekal dlouhý a těžký závod se spoustou nástrah a změn počasí...Už v prvních RZtách na jezdce čekal hustý déšť.Nejlépe se s ním vypořádal Karel Schamberger z BRNO Rally teamu,který vyhrál první čtyři RZty a v dalších byl druhý.Jediný,kdo ho dokázal předjet,byl Vladimír Kubini.Mezi těmato dvěma jezdci jsme mohli sledovat napínavý souboj!Pojďme se teda podívat na konečné pořadí první trojice....

Třetí místo obsadil Karel KEST,který měl náskok od čtvrtého jezdce o 53 vteřin.Gratulujeme,Karle!

Druhé místo nakonec obsadil Vladimir Kubini!Na prvního ztratil 8,61 vteřin!Gratulujeme,Vladimíre!

No a první místo patří Karlu Schambergerovi,který předvedl parádní výkon!Gratulujeme i vám,Karle!

Byl to těžký závod a jezdci už se pomalu můžou začít připravovat na další,kterým jsou Rally Bílé Karpaty 2014!Těšíme se na vás a brzy nashledanou!